Korzystamy z plików cookies w celu utrzymania sesji, zapamiętania ustawień, statystyk i popularyzacji w serwisach społecznościowych. Cookies można zarządzać w ustawieniach przeglądarki - więcej.
  Port Gdańsk
English  Russian  Chinese

Facebook
LinkedIn
Twitter
Instagram
DrukujRSSSpis stronMobilna wersja serwisu

 

Strona główna » Zarząd Portu » Komunikaty » Zmiana podmiotu odpowiadającego za ochronę

Zmiana podmiotu odpowiadającego za ochronę

Regulamin imprezy masowej w dn. 1 czerwca 2019 r.

Zasady wystawiania i przesyłania faktur w formie elektronicznej

Zmiana numerów alarmowych

Zmiana w taryfie opłat portowych

Darowizny i sponsoring
 
 
Facebook
LinkedIn
Twitter

31.05.2019

Szanowni Państwo,
od 1 czerwca zmienia się podmiot odpowiadający za ochronę przedsiębiorstw funkcjonujących na terenie podlegającym Zarządowi Morskiego Portu Gdańsk S.A.
Zmiana ta podyktowana jest Państwa oczekiwaniami - niejednokrotnie pytają Państwo o dopasowanie standardów ochrony do współczesnych zagrożeń. To także odpowiedź na dynamiczny rozwój całego Portu Gdańsk. Ze względu na stale rosnące przeładunki, a co za tym idzie - wzmagający się ruch w Porcie, konieczna jest modernizacja systemu ochrony.

od 1 czerwca zmienia się podmiot odpowiadający za ochronę przedsiębiorstw funkcjonujących na terenie podlegającym Zarządowi Morskiego Portu Gdańsk S.A.

Prosimy o wyrozumiałość i liczymy na współpracę. Informujemy jednocześnie, że w kadrze nowego podmiotu znajdować się będą bez zmian pracownicy Straży Ochrony Portu Gdańsk.

Orlen Ochrona Sp. z o.o. specjalizuje się szczególnie w zabezpieczaniu podmiotów o znaczeniu strategicznym dla krajowej gospodarki, terenów i obiektów podlegających obowiązkowej ochronie oraz tych przedsiębiorstw, których działalność związana jest z wysokim ryzykiem operacyjnym.
Spośród spółek zabezpieczających branżę rafineryjno-petrochemiczną zajmuje czołowe miejsce. Posiada najbardziej rozwinięte struktury organizacyjne na terenie całej Polski.
Od 1 czerwca zmienia się adres e-mail do pracownika ochrony w Ośrodku Ratownictwa z dyzurny.sopg@portgdansk.pl na dowodca.zmiany@portgdansk.pl.

 

 
Cofnij