Korzystamy z plików cookies w celu utrzymania sesji, zapamiętania ustawień, statystyk i popularyzacji w serwisach społecznościowych. Cookies można zarządzać w ustawieniach przeglądarki - więcej.
  Port Gdańsk
English  Russian  Chinese

Facebook
LinkedIn
Twitter
Instagram
RSSSpis stronMobilna wersja serwisu
Koronawirus - informacje

 

Strona główna » Wydarzenia » Archiwum wydarzeń


Port Gdańsk Ambasadorem Polskiej Gospodarki

W dniu 28 września br. w Warszawie rozdane zostały po raz ósmy nagrody Ambasadora Polskiej Gospodarki przyznawane przez największą w Polsce organizację indywidualnych pracodawców - Business Centre Club. Decyzją kapituły konkursowej, tytuł Ambasadora w kategorii Partner Firm Zagranicznych otrzymał Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

30.09.2016 - więcejAwans Gdańska na Bałtyku i nowy dostęp kolejowy

Po ośmiu miesiącach tego roku faktem stał się awans Gdańska w rankingu największych portów Bałtyku na pozycję szóstą. Bez nowej infrastruktury dostępowej dalsze plany rozwojowe na pewno nie byłyby możliwe.

27.09.2016 - więcejNajwiększy w historii tankowiec z ropą w Porcie Gdańsk

W dniu 15 sierpnia do Bazy Paliw Płynnych Naftoport w Porcie Gdańsk zacumował największy w historii portu tankowiec, przywożąc na pokładzie blisko 300 tys. ton ropy naftowej z Iranu.

16.08.2016 - więcejKolejny regularny serwis oceaniczny Portu Gdańsk z Azją

W Porcie Gdańsk siatka regularnych połączeń morskich wzbogaciła się o kolejny serwis, tym razem typu Ro-Ro armatora Bahri.

10.08.2016 - więcejPort Gdańsk na Międzynarodowym Forum Maritime Silk Road w Chinach

Przed kilkoma dniami w Chinach odbyło się Międzynarodowe Forum "Maritime Silk Road Port International Cooperation Forum". To już druga edycja tego wydarzenia, które w Państwie Środka zgromadziło przedstawicieli najważniejszych portów Europy, Azji i Afryki Północnej.

25.07.2016 - więcejCzy Gdańsk czeka awans w rankingu największych portów bałtyckich?

Minione sześć miesięcy bieżącego roku to okres, który bez wątpienia Port Gdańsk będzie mógł zakwalifikować do udanych, bowiem wolumen obsłużonych w tym okresie przeładunków sięgnął blisko 18 milionów ton. To rezultat na miarę rekordu, gdyż dla porównania w analogicznym okresie roku ubiegłego, który dla przypomnienia przeszedł do historii polskiej gospodarki morskiej, w Gdańsku przeładowano ponad 700 tysięcy ton ładunków mniej niż w roku bieżącym.

18.07.2016 - więcejPonad pół miliarda PLN środków unijnych popłynie do Portu Gdańsk

W dniu 8 lipca 2016 Komitet Koordynacyjny CEF Transport zatwierdził do dofinansowania ze środków Instrumentu "Łącząc Europę" (CEF - z ang. Connecting Europe Facility) listę projektów transportowych, wśród których znalazły się aż 3 projekty zgłoszone przez Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

12.07.2016 - więcejPort Gdańsk gościł kolejną delegację chińską

W dniu 30 czerwca br. do Portu Gdańsk przybyła trzyosobowa delegacja przedsiębiorców z Chińskiej Republiki Ludowej, której towarzyszyli przedstawiciele Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

01.07.2016 - więcej
Archiwum:
« Nowsze   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   Starsze »

 


 
Cofnij