Wydarzenia »

Archiwum wydarzeń


Darmowe stacje do ładowania samochodów elektrycznych w Porcie Gdańsk
Darmowe stacje do ładowania samochodów elektrycznych już dostępne!
28.04.2020 - więcej

Komunikat ZMPG S.A. - Protest Armatorów Rybołówstwa Rekreacyjnego
Szanowni Państwo,
W związku z zapowiedzią protestu armatorów morskich jednostek wędkarskich na akwenach portów w Gdańsku, Gdyni i Świnoujściu pragniemy podkreślić strategiczne znaczenie portów dla gospodarki morskiej jako istotnych węzłów komunikacyjnych łączących transport morski z lądowym.
28.04.2020 - więcej

Masowiec Agia Trias gościł w Porcie w Gdańsku
Dnia 16 kwietnia do Portu Gdańsk zawinął Agia Trias - największy masowiec z dotychczas obsługiwanych przez port pod względem nośności (185 820 ton).
24.04.2020 - więcej

Anna Drozd rzecznikiem prasowym Portu Gdańsk
Do Zarządu Morskiego Portu Gdańsk S.A. dołącza Anna Drozd, która poprowadzi biuro komunikacji i będzie pełniła funkcję rzecznika prasowego portu.
17.04.2020 - więcej

Trójmiejskie porty przekazały sprzęt medyczny szpitalom
Z inicjatywy Marka Gróbarczyka - Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Port Gdynia i Port Gdańsk łączą siły w walce z koronawirusem. Rozpoczęta przez Port Gdynia akcja: "#dzielmy się dobrem" rozwija się o kolejną, istotną z punktu widzenia przeciwdziałania narastającej fali zachorowań w Polsce, inicjatywę zakupu 4 szt. analizatorów do diagnostyki zakażeń SARS-CoV-2, stanowiących wyposażenie laboratoriów.
08.04.2020 - więcej

Port Gdańsk aktywnie wspiera walkę z koronawirusem!
ZMPG przekazał Państwowej Straży Pożarnej 10 namiotów z pełnym wyposażeniem, które pomogą w walce z koronawirusem. Mogą zostać wykorzystane jako tymczasowe izby przyjęć przed szpitalem, który zgłosi taką potrzebę i znacznie usprawnić prace ratowników.
03.04.2020 - więcej

Port Gdańsk jest w pełni operacyjny!
Na chwilę obecną przeładunki w porcie odbywają się bez zakłóceń, z zachowaniem ostrożności i dbałości o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników portowych.
25.03.2020 - więcej

Nowy rekord Polski w przeładunkach
Rekordowy wynik przeładunków - ponad 52 mln ton - zanotował w 2019 r. Port Gdańsk.
12.02.2020 - więcej

2 / 107
<
>

Klasyczna wersja serwisu
Powrót na górę