Wydarzenia »

Archiwum wydarzeń


Anna Drozd rzecznikiem prasowym Portu Gdańsk
Do Zarządu Morskiego Portu Gdańsk S.A. dołącza Anna Drozd, która poprowadzi biuro komunikacji i będzie pełniła funkcję rzecznika prasowego portu.
17.04.2020 - więcej

Trójmiejskie porty przekazały sprzęt medyczny szpitalom
Z inicjatywy Marka Gróbarczyka - Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Port Gdynia i Port Gdańsk łączą siły w walce z koronawirusem. Rozpoczęta przez Port Gdynia akcja: "#dzielmy się dobrem" rozwija się o kolejną, istotną z punktu widzenia przeciwdziałania narastającej fali zachorowań w Polsce, inicjatywę zakupu 4 szt. analizatorów do diagnostyki zakażeń SARS-CoV-2, stanowiących wyposażenie laboratoriów.
08.04.2020 - więcej

Port Gdańsk aktywnie wspiera walkę z koronawirusem!
ZMPG przekazał Państwowej Straży Pożarnej 10 namiotów z pełnym wyposażeniem, które pomogą w walce z koronawirusem. Mogą zostać wykorzystane jako tymczasowe izby przyjęć przed szpitalem, który zgłosi taką potrzebę i znacznie usprawnić prace ratowników.
03.04.2020 - więcej

Port Gdańsk jest w pełni operacyjny!
Na chwilę obecną przeładunki w porcie odbywają się bez zakłóceń, z zachowaniem ostrożności i dbałości o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników portowych.
25.03.2020 - więcej

Nowy rekord Polski w przeładunkach
Rekordowy wynik przeładunków - ponad 52 mln ton - zanotował w 2019 r. Port Gdańsk.
12.02.2020 - więcej

O Porcie Centralnym podczas wizyty w Tokio
Przedstawiciele Zarządu Morskiego Portu Gdańsk S.A. towarzyszyli Mateuszowi Morawieckiemu, Premierowi Polski, w jego wizycie w Tokio podczas spotkań pomiędzy polskimi i japońskimi przedsiębiorcami. Koncepcja budowy Portu Centralnego spotkała się z zaciekawieniem strony japońskiej.
24.01.2020 - więcej

Rekordowe 52 mln ton przeładunków w Porcie Gdańsk
Rok 2019 zakończył się dla Zarządu Morskiego Portu Gdańsk S.A. kolejnym rekordem. Według oficjalnych danych w Porcie Gdańsk w poprzednim roku przeładowano 52 mln ton.
17.01.2020 - więcej

Oświadczenie Rady Interesantów Portu Gdańsk
Oświadczenie Rady Interesantów Portu Gdańsk w sprawie zapowiadanej blokady portów morskich.
13.12.2019 - więcej

3 / 107
<
>

Klasyczna wersja serwisu
Powrót na górę