Korzystamy z plików cookies w celu utrzymania sesji, zapamiętania ustawień, statystyk i popularyzacji w serwisach społecznościowych. Cookies można zarządzać w ustawieniach przeglądarki - więcej.
  Port Gdańsk
English  Russian  Chinese            

Facebook
LinkedIn
Twitter
Instagram
RSSSpis stronMobilna wersja serwisu

 

Strona główna » Wydarzenia » Archiwum wydarzeń


Sukces polskiego stoiska na targach w Hamburgu

Seatrade Cruise & River Cruise Convention to największe i najbardziej cenione w Europie targi poświęcone rynkowi cruisowemu, na które każdego roku przybywają setki reprezentantów branży, w tym przedstawiciele kluczowych armatorów cruisowych, portów morskich, organizacji promujących poszczególne destynacje, tour operatorzy oraz przedstawiciele świata mediów poświęconych turystyce morskiej.

14.09.2015 - więcejPort Gdańsk na Międzynarodowych Targach Morskich Baltexpo

Już po raz XVIII w Gdańsku odbywają się Międzynarodowe Targi Morskie Baltexpo - największe w Polsce wydarzenie branży morskiej, które jak co roku zgromadziło nie tylko przedstawicieli przedsiębiorstw reprezentujących jeden z najlepiej rozwijających się w kraju sektorów gospodarki, ale również przedstawicieli organów administracji rządowej, samorządów i organizacji branżowych.

08.09.2015 - więcejSzefowie 5 resortów polskiej gospodarki z wizytą w Porcie Gdańsk

Ostatni dzień sierpnia był wyjątkowym dla Portu Gdańsk, bowiem w tym dniu, przy okazji wyjazdowego posiedzenia rządu, port odwiedzili przedstawiciele administracji centralnej na czele z Ministrem Skarbu - Andrzejem Czerwińskim i Wiceministrem Gospodarki - Jerzym Pietrewiczem.

01.09.2015 - więcejGdański Terminal Masowy w Porcie Gdańsk zwiększa swoje możliwości

Dzięki niedawno zakończonej inwestycji terminal GBT ma możliwość obsługi większych niż dotąd statków, do 15 000 DWT oraz jednostek niepełno ładownych nawet do 25 000 DWT.

25.08.2015 - więcej8 mld złotych inwestycji w Porcie Gdańsk... to dopiero początek

Najbliższe 5 lat w Porcie Gdańsk upłynie pod hasłem realizacji najpotężniejszego jak dotąd programu inwestycyjnego, zarówno pod względem jego zakresu, jak i nakładów, które pochłonie.

19.08.2015 - więcejDrugi regularny kontenerowy serwis oceaniczny już w Gdańsku

Jak zapowiadaliśmy pod koniec czerwca tego roku, w dniu 11 sierpnia o godz. 20 do terminalu kontenerowego DCT Gdańsk zawinął 366-metrowy statek m/v Hong Kong Express, który tym samym zainaugurował w gdańskim porcie drugi już serwis oceaniczny z Azją.

12.08.2015 - więcejPort Gdańsk - nową bramą kolejową dla Europy Środkowo-Wschodniej

Port Gdańsk to jeden z najważniejszych węzłów logistycznych Polski, przez który każdego roku przewozi się miliony ton ładunków właśnie na szynach. Około 20% tonażu obsługiwanego rocznie w porcie przewożone jest koleją.

07.08.2015 - więcejPrzebudowa systemu sanitarnego Portu Gdańsk

W wyniku współpracy pomiędzy ZMPG SA i Gdańską Infrastrukturą Wodociągowo-Kanalizacyjną Sp z o.o. - 100-procentową spółką miejską, zostało podpisane porozumienie, które umożliwi kompleksową przebudowę systemu odprowadzania ścieków sanitarnych z terenów i obiektów znajdujących się w prawobrzeżnej części Portu Gdańskiego, zarządzanych przez ZMPG SA.

28.07.2015 - więcej
Archiwum:
« Nowsze   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   Starsze »

 


 
Cofnij