Korzystamy z plików cookies w celu utrzymania sesji, zapamiętania ustawień, statystyk i popularyzacji w serwisach społecznościowych. Cookies można zarządzać w ustawieniach przeglądarki - więcej.
  Port Gdańsk
English  Russian  Chinese

Facebook
LinkedIn
Twitter
Instagram
RSSSpis stronMobilna wersja serwisu
Koronawirus - informacje

 

Strona główna » Wydarzenia » Archiwum wydarzeń


PKP CARGO i Port Gdańsk na kolejnym etapie realizacji idei Trójmorza

PKP CARGO S.A. i Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. podpisały Memorandum o współpracy z rumuńskim przewoźnikiem kolejowym CFR Marfa i Portem Konstanca. To kolejny projekt aktywizujący działania gospodarcze w kierunku północ-południe Europy.

24.07.2017 - więcejPort Gdańsk z rekordowym wynikiem przeładunków

I półrocze 2017 r. było dla Zarządu Morskiego Portu Gdańsk rekordowe pod względem przeładunków. Jednocześnie, w czerwcu br. gdański port osiągnął najwyższy wynik miesięczny w swojej historii, przeładowując ponad 3,6 mln ton. Tak dobre wyniki są przede wszystkim zasługą wzrostu w przeładunkach paliw i drobnicy, w tym zwłaszcza kontenerów i ładunków Ro-Ro.

21.07.2017 - więcejFundacja "Pan Władek" z medalem ministerstwa

Fundacja Pomocy Społecznej na Rzecz Dzieci "Pan Władek" została wyróżniona odznaką honorową "Primus in Agendo" za zasługi na rzecz polityki społecznej. Odznaczenie jest wyrazem uznania dla osób i instytucji, które aktywnie angażują się w działania dla rynku pracy i społeczeństwa.

17.07.2017 - więcejNajwiększy kontenerowiec świata OOCL Hong Kong już w Gdańsku

28 czerwca do głębokowodnego terminalu DCT przypłynął gigant kontenerowy należący do armatora OOCL. To największa tego typu jednostka na świecie.

28.06.2017 - więcejKolejne inwestycje w Porcie Gdańsk

Na mocy podpisanej dzisiaj umowy, jeszcze w tym roku, zostaną przeprowadzone prace skupiające się na umocnieniach brzegowych końcowego odcinka 12f-14 Nabrzeża Szczecińskiego. To kolejna inwestycja Portu Gdańsk realizowana z myślą o poprawie bezpieczeństwa.

26.06.2017 - więcejGoodman powiększył powierzchnię magazynową centrum logistycznego

21 czerwca wiodący globalny deweloper powierzchni logistycznych - firma Goodman - oddała do użytku kolejny magazyn w Pomorskim Centrum Logistycznym (PCL) przy Porcie Gdańsk. PCL to największe pod względem projektowanej powierzchni magazynowej centrum logistyczne w Polsce, które w chwili obecnej dysponuje w Gdańsku magazynami o powierzchni 88 tys. m2.

23.06.2017 - więcejZarząd Morskiego Portu Gdańsk na Polskich Dniach Morza na Słowacji

13 czerwca w Bratysławie odbyły się coroczne Polskie Dni Morza organizowane przez Krajową Izbę Gospodarki Morskiej, które zebrały w jednym miejscu przedstawicieli polskiej gospodarki morskiej i słowackiego biznesu.

20.06.2017 - więcejPort Gdańsk partnerem V. Międzynarodowego Kongresu Morskiego

W dniach 8-9 czerwca w Szczecinie już po raz piąty odbył się Międzynarodowy Kongres Morski, będący wydarzeniem umożliwiającym stworzenie platformy do dyskusji i spotkań przedstawicieli szeroko pojętej gospodarki morskiej, w tym przedstawicieli świata przemysłu, nauki i polityki.

13.06.2017 - więcej
Archiwum:
« Nowsze   05   06   07   08   09   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   Starsze »

 


 
Cofnij