Korzystamy z plików cookies w celu utrzymania sesji, zapamiętania ustawień, statystyk i popularyzacji w serwisach społecznościowych. Cookies można zarządzać w ustawieniach przeglądarki - więcej.
  Port Gdańsk
English  Russian  Chinese            

Facebook
LinkedIn
Twitter
Instagram
RSSSpis stronMobilna wersja serwisu

 

Strona główna » Wydarzenia » Archiwum wydarzeń


Czy Pomorskie wykorzystało szanse rozwojowe?

W minioną środę w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej odbyło się Sympozjum naukowe poświęcone gospodarce morskiej, nad którym patronat honorowy objął rektor Politechniki - prof. Henryk Krawczyk.

16.10.2015 - więcejDelegacja ministerialna w Porcie Gdańsk

W dniu 9 października br. Port Gdańsk gościł delegację przedstawicieli Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, którzy licznie przybyli do portu celem szczegółowego zapoznania się z większością projektów rozwojowych zaplanowanych na najbliższe lata w Porcie Gdańsk.

14.10.2015 - więcejCzy w Gdańsku wkrótce powstaną nowe terminale intermodalne?

W Porcie Gdańsk ruszył nowy przetarg na kolejne atrakcyjnie zlokalizowane tereny w Porcie Zewnętrznym, na zapleczu rozbudowującego się aktualnie terminalu kontenerowego DCT, terminalu naftowego spółki PERN, terminalu ładunków masowych suchych spółki Port Północny oraz mającego już niebawem powstać nowego głębokowodnego terminalu masowego spółki OT Logistics.

07.10.2015 - więcejSezon wycieczkowy 2015 w Porcie Gdańsk dobiegł końca

W miniony czwartek, wraz z zawinięciem jednostki Europa z 608 osobami na pokładzie, w Porcie Gdańsk oficjalnie zakończył się kolejny sezon wycieczkowy 2015.

25.09.2015 - więcejDelegacja tajwańskiego Ministerstwa Finansów w Porcie Gdańsk

23 września Port Gdańsk wizytowała delegacja przedstawicieli tajwańskiego Ministerstwa Finansów oraz branży morskiej, która przybyła na Pomorze z trzydniową wizytą celem zapoznania się ze specyfiką pracy polskiej służby celnej z uwzględnieniem jej struktury, głównych zadań oraz strategii działania na najbliższe lata. Polską stronę reprezentowali przedstawiciele Ministerstwa Finansów i Służby Celnej.

24.09.2015 - więcejNowy głębokowodny terminal w Porcie Gdańsk- uroczyste podpisanie umowy

W dniu 21 września 2015 roku Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA i firma OT Logistics S.A. uroczyście podpisały umowę 30-letniej dzierżawy nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w najbardziej rozwojowej części Portu Gdańsk - w Porcie Zewnętrznym, tuż obok terminalu kontenerowego DCT oraz terminalu ładunków masowych suchych spółki Port Północny z grupy Sea-Invest.

22.09.2015 - więcejSukces polskiego stoiska na targach w Hamburgu

Seatrade Cruise & River Cruise Convention to największe i najbardziej cenione w Europie targi poświęcone rynkowi cruisowemu, na które każdego roku przybywają setki reprezentantów branży, w tym przedstawiciele kluczowych armatorów cruisowych, portów morskich, organizacji promujących poszczególne destynacje, tour operatorzy oraz przedstawiciele świata mediów poświęconych turystyce morskiej.

14.09.2015 - więcejPort Gdańsk na Międzynarodowych Targach Morskich Baltexpo

Już po raz XVIII w Gdańsku odbywają się Międzynarodowe Targi Morskie Baltexpo - największe w Polsce wydarzenie branży morskiej, które jak co roku zgromadziło nie tylko przedstawicieli przedsiębiorstw reprezentujących jeden z najlepiej rozwijających się w kraju sektorów gospodarki, ale również przedstawicieli organów administracji rządowej, samorządów i organizacji branżowych.

08.09.2015 - więcej
Archiwum:
« Nowsze   04   05   06   07   08   09   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   Starsze »

 


 
Cofnij