Ten materiał pochodzi z serwisu www.portgdansk.pl
Strona znajduje się pod adresem http://www.portgdansk.pl/wydarzenia/spotkanie-z-kontrahentami


Spotkanie z kontrahentami Portu Gdańsk

Facebook
LinkedIn
Twitter

Spotkanie z kontrahentami Portu Gdańsk

22.11.2005

W piątek 18 listopada 2005 roku w salach Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku odbyło się tradycyjne spotkanie z kontrahentami Portu Gdańsk. Ten sympatyczny zwyczaj związany z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia i z Nowym Rokiem zgromadził jak zwykle wielu gości. Zaproszenie przyjęło ponad 500 osób, wśród nich prezydent Gdańska Paweł Adamowicz oraz pani poseł Hanna Foltyn-Kubicka.

Tym razem spotkanie przebiegało pod hasłem "Havana Club". Klimat tworzyła bogata scenografia nawiązująca do lat 40. - od starych samochodów, przez wystrój pomieszczeń i stroje obsługi, po muzykę w wykonaniu zespołu "Ferreiro Orchestra". Atrakcją wieczoru był Jose Torres, który wystąpił ze swoim zespołem oraz pokaz tańca w wykonaniu grupy "Girls from Kabanos". Całość urozmaiciły pokazy sztucznych ogni i gala wodna w wykonaniu jednostki strażackiej z Portu Gdańsk.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, nic więc dziwnego, że uczestnicy bawili się w gościnnych salach Centralnego Muzeum Morskiego przez wiele godzin.www.portgdansk.pl
© Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA