Wydarzenia »

Archiwum wydarzeń


Portowa sieć drogowa i kolejowa w budowie
W najbliższych latach tereny portowe czekają kolejne przeobrażenia. Port Gdańsk podpisał umowę na rozbudowę i modernizację sieci drogowej i kolejowej w Porcie Zewnętrznym.
03.07.2018 - więcej

Studium wykonalności zagospodarowania Drogi Wodnej rzeki Wisły
2 lipca w Gdańsku została podpisana umowa na studium wykonalności Drogi Wodnej rzeki Wisły. Podpisali ją przedstawiciele Zarządu Morskiego Portu Gdańsk: prezes Łukasz Greinke i wiceprezes Marcin Osowski, a także Artur Mazurek, reprezentujący wyłonionego w drodze przetargu wykonawcę, brytyjską firmę Halcrow Group Limited. W wydarzeniu wziął udział również Marek Gróbarczyk, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej.
03.07.2018 - więcej

Informacja
Informacja dot. zorganizowanej przez związkowców z Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" Port Gdański Eksploatacja S.A. oraz Wolny Związek Zawodowy Gospodarki Morskiej pikiety
29.06.2018 - więcej

Port Gdański Eksploatacja z dobrymi wynikami
Port Gdański Eksploatacja pokonał kryzys. Po zmianach w zarządzie spółki widać wzrost przeładunków, a Zarząd Morskiego Portu Gdańsk zapowiada dalsze wsparcie w tych działaniach.
21.06.2018 - więcej

Zmiany w zarządzie Zarządu Morskiego Portu Gdańsk
18 czerwca 2018 r. Rada Nadzorcza Zarządu Morskiego Portu Gdańsk S.A. wskazała nowy skład zarządu ZMPG.
18.06.2018 - więcej

Przetarg na Nabrzeże Północne w Porcie Gdańsk
Rozbudowa Nabrzeża Północnego jest jednym z największych projektów realizowanych przez Zarząd Morskiego Portu Gdańsk. ZMPG właśnie ogłosił przetarg na Wykonawcę tej inwestycji.
06.06.2018 - więcej

Port Gdańsk podpisał umowę na Port Centralny
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk podpisał umowę z Wykonawcą na opracowanie koncepcji Portu Centralnego. Konsorcjum, które wygrało przetarg, efekt swoich prac przedstawi za niespełna rok.
22.05.2018 - więcej

"Orzeł Wprost" dla Portu Gdańsk
Pierwszy kwartał 2018 roku kończy się dla Portu nie tylko historycznym rekordem przeładunków, ale także nagrodą za wyniki finansowe.
26.04.2018 - więcej

1 / 98
<
>

Klasyczna wersja serwisu
Powrót na górę