Wydarzenia »

Archiwum wydarzeń


Port Gdańsk rozpoczął sezon wycieczkowców
Zawinięcie jednostki "Astoria" zainaugurowało sezon wycieczkowy w Porcie Gdańsk. W tym roku przy nabrzeżach gdańskiego portu zacumuje rekordowa liczba wycieczkowców.
18.04.2018 - więcej

Port Gdańsk podpisał umowy w ramach dotacji unijnych
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk realizuje ogromne projekty, które otrzymały dofinansowanie z funduszy unijnych. Właśnie podpisano umowy z Inżynierami Kontraktów, którzy będą nadzorować realizacje dwóch największych projektów.
29.03.2018 - więcej

Port Gdańsk coraz silniejszy na rynkach azjatyckich
Współpraca z Azją to jeden z priorytetów Zarządu Morskiego Portu Gdańsk. By silniej zaznaczać swoją obecność na rynku i nawiązać nowe relacje, przedstawiciele Portu wzięli udział w międzynarodowych targach Intermodal Asia 2018 w Szanghaju.
28.03.2018 - więcej

Kolejny przetarg w ramach środków unijnych w Porcie Gdańsk
Pogłębienie toru wodnego wraz z modernizacją nabrzeży w Porcie Wewnętrznym to jeden z trzech największych projektów unijnych w Porcie Gdańsk. Zarząd Portu niebawem wyłoni wykonawców kolejnych prac.
27.03.2018 - więcej

Nowy Dworzec Drzewny w Porcie Gdańsk
Dworzec Drzewny to jedno z nabrzeży, które wymaga natychmiastowej modernizacji. Od lat nieużywany, niebawem przejdzie diametralną zmianę i zyska zupełnie nowe możliwości.
19.03.2018 - więcej

Port Gdańsk modernizuje kolejne nabrzeża
W 2020 roku Port Gdańsk zyska rozbudowane i zmodernizowane Nabrzeże Oliwskie. To jeden z elementów programu inwestycyjnego z dofinansowaniem unijnym. Do przetargu stanęło 7 potencjalnych wykonawców.
12.03.2018 - więcej

Porty Gdańsk i Gdynia wspólnie promują Polskę
Do polskich portów coraz częściej zawijają statki wycieczkowe. By promować kraj i region, trójmiejskie porty wspólnie wzięły udział w targach Seatrade Cruise Global Miami.
09.03.2018 - więcej

Kolejny krok ku użeglownieniu Wisły
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk podjął się opracowania studium wykonalności dla modernizacji Wisły. Opracowanie dokumentu zleci odpowiedniemu wykonawcy. W przetargu zgłoszono cztery oferty.
07.03.2018 - więcej

1 / 97
<
>

Klasyczna wersja serwisu
Powrót na górę