Wydarzenia »

Archiwum wydarzeń


Nowy rekord wycieczkowców w Porcie Gdańsk
W ubiegłorocznym sezonie wycieczkowym do gdańskiego portu zawinęło ponad dwa razy więcej statków pasażerskich niż średnio w poprzednich latach. W 2018 pobito rekord po raz kolejny.
22.10.2018 - więcej

Port Gdańsk z nagrodą w Chinach
Port Gdańsk wziął udział w 13. Targach China International Logistics and Transportation Fair w Shenzhen. Przedstawiciele Portu wrócili do Polski nie tylko z nowymi kontaktami biznesowymi i deklaracjami współpracy, ale także nagrodą za reprezentację podczas wydarzenia.
18.10.2018 - więcej

Port Gdańsk na targach CILF 2018 w Chinach
Międzynarodowe targi China International Logistics and Transportation Fair w Shenzhen to jedno z najważniejszych wydarzeń branży logistyczno-transportowej w Azji. Zarząd Morskiego Portu Gdańsk uczestniczył w nim już po raz trzeci.
16.10.2018 - więcej

Gdańsk z wizytą w Singapurze
Singapur to jedna z najsilniejszych gospodarek w Azji, zaś tamtejszy port morski plasuje się w ścisłej czołówce. Współpraca morska między Singapurem a Polską to temat szeregu spotkań, w których udział wzięli przedstawiciele Zarządu Morskiego Portu Gdańsk S.A.
11.10.2018 - więcej

Nowa trasa żeglugowa na linii Gdańsk - Skandynawia
Port Gdańsk uzyska nowe regularne połączenie żeglugowe. Tym razem - do Danii oraz zachodniej i północnej Norwegii.
09.10.2018 - więcej

Port Gdańsk hubem transportowym dla Słowacji
Polskie Porty dla podmiotów słowackich - to temat przewodni Polskiego Dnia Morza - sekcji transportu morskiego na tegorocznej 8. Międzynarodowej Konferencji CMDTUR 2018, organizowanej przez Uniwersytet w Żylinie.
05.10.2018 - więcej

Kolejny etap prac nad Portem Centralnym w Gdańsku
Port Centralny to nie tylko najważniejszy projekt inwestycyjny Portu Gdańsk, lecz także jeden z najbardziej innowacyjnych projektów portowych w Europie. Pod względem swojego rozmachu porównywany jest z budową Gdyni lub Maasvlakte - głębokowodnego zespołu terminali na terenie Portu Rotterdam - i już w tej chwili przyciąga uwagę inwestorów z całego świata.
27.09.2018 - więcej

Port Gdańsk z rekordem przeładunków
Port Gdańsk podsumował przeładunki za I półrocze 2018 roku. Półroczny wynik jest wyższy o niemal 20% niż zakładano. Gdańsk osiągnął także najwyższą dynamikę wzrostu spośród portów bałtyckich.
30.07.2018 - więcej

1 / 99
<
>

Klasyczna wersja serwisu
Powrót na górę