Wydarzenia »

Archiwum wydarzeń


Port Gdańsk aktywnie wspiera walkę z koronawirusem!
ZMPG przekazał Państwowej Straży Pożarnej 10 namiotów z pełnym wyposażeniem, które pomogą w walce z koronawirusem. Mogą zostać wykorzystane jako tymczasowe izby przyjęć przed szpitalem, który zgłosi taką potrzebę i znacznie usprawnić prace ratowników.
03.04.2020 - więcej

Port Gdańsk jest w pełni operacyjny!
Na chwilę obecną przeładunki w porcie odbywają się bez zakłóceń, z zachowaniem ostrożności i dbałości o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników portowych.
25.03.2020 - więcej

Nowy rekord Polski w przeładunkach
Rekordowy wynik przeładunków - ponad 52 mln ton - zanotował w 2019 r. Port Gdańsk.
12.02.2020 - więcej

O Porcie Centralnym podczas wizyty w Tokio
Przedstawiciele Zarządu Morskiego Portu Gdańsk S.A. towarzyszyli Mateuszowi Morawieckiemu, Premierowi Polski, w jego wizycie w Tokio podczas spotkań pomiędzy polskimi i japońskimi przedsiębiorcami. Koncepcja budowy Portu Centralnego spotkała się z zaciekawieniem strony japońskiej.
24.01.2020 - więcej

Rekordowe 52 mln ton przeładunków w Porcie Gdańsk
Rok 2019 zakończył się dla Zarządu Morskiego Portu Gdańsk S.A. kolejnym rekordem. Według oficjalnych danych w Porcie Gdańsk w poprzednim roku przeładowano 52 mln ton.
17.01.2020 - więcej

Oświadczenie Rady Interesantów Portu Gdańsk
Oświadczenie Rady Interesantów Portu Gdańsk w sprawie zapowiadanej blokady portów morskich.
13.12.2019 - więcej

Port Gdańsk i Port Lotniczy Gdańsk razem na rzecz Portu Centralnego
Port Gdańsk zyskał kolejnego ważnego partnera na rzecz realizacji Portu Centralnego. 6 grudnia zarządy obu portów podpisały list intencyjny w sprawie współpracy przy wspieraniu budowy i efektywnego wykorzystania Portu Centralnego.
09.12.2019 - więcej

Pracownik Portu Gdańsk nagrodzony
Kolejnym dowodem na prężny rozwój Portu Gdańsk i wysokie standardy panujące w Zarządzie Morskiego Portu Gdańsk SA, jako spółki zarządzającej, są nagrody jakie otrzymał nasz pracownik pan Adam Bujak, pełniący funkcję Społecznego Inspektora Pracy w ZMPG S.A.
03.12.2019 - więcej

2 / 106
<
>

Klasyczna wersja serwisu
Powrót na górę