Korzystamy z plików cookies w celu utrzymania sesji, zapamiętania ustawień, statystyk i popularyzacji w serwisach społecznościowych. Cookies można zarządzać w ustawieniach przeglądarki - więcej.
  Port Gdańsk
English  Russian  Chinese            

Facebook
LinkedIn
Twitter
Instagram
DrukujRSSSpis stronMobilna wersja serwisu

 

Strona główna » O Porcie » Bezpieczeństwo » Przepustki

Międzynarodowe konwencje

ISPS

Przepustki

Wykaz obiektów portowych

Ośrodek Ratownictwa ZMPG SA
 
 

Komunikat o zasadach uiszczania opłat za wydanie przepustki lub elektronicznej karty dostępu, duplikatu tych dokumentów lub ich przedłużania
[dokument PDF, 168 KB, Adobe Reader]

Komunikat o zasadach przedłużania ważności przepustek stałych upoważniających do wejścia/wjazdu na tereny portowe zarządzane przez ZMPG SA
[dokument PDF, 52 KB, Adobe Reader]

Zgodnie z postanowieniami oraz realizacją postanowień Międzynarodowego Kodeksu Ochrony Statku i Obiektu Portowego (Kodeks ISPS) oraz Ustawy o ochronie żeglugi i portów morskich na zarządzającym terenami portowymi spoczął obowiązek zapewnienia szeroko rozumianego bezpieczeństwa portu.

Zgodnie z uchwałą nr 14/2018 Zarząd Spółki Akcyjnej ZMPG S.A. w Gdańsku wprowadza z dniem 01 luty 2018 r. zmienioną Instrukcję ruchu osobowego, materiałowego oraz pojazdów na terenach portowych ZMPG SA [dokument PDF, 392 KB, Adobe Reader].

Zgodnie z zatwierdzoną procedurą obowiązują przepustki stałe i okresowe, których wzory a także wnioski o ich wydanie zamieszczono w Instrukcji.

Instrukcja dostosowana jest do wygenerowanego Kodeksem ISPS i Ustawą o ochronie żeglugi i portów morskich, podziału terenów portowych z jednoczesnym udziałem osób odpowiedzialnych za ochronę w danym obiekcie portowym w procesie udzielania i opiniowania zezwolenia.

W miejscach zainstalowania systemu kontroli dostępu nadal obowiązują dodatkowo karty elektroniczne.

Jednolity system identyfikacji osobowej wymaga prowadzenia bazy danych zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych. Stąd konieczność osobistego wypełnienia wniosku o wydanie przepustki. Zdjęcia do przepustek będą wykonywane w siedzibie Zespołu Przepustek, pok. nr 24, ul. Zamknięta 18, tel. (+48) 58 737 93 80.

Wniosek o wydanie przepustki dla pracownika:
dokument Word - 36 KB

Wniosek o wydanie przepustki dla pojazdu:
dokument Word - 42 KB

Wniosek o przedłużenie przepustek:
dokument Word - 38 KB

 

 
Cofnij