Port Gdańsk
English  Russian  Chinese

DrukujRSSSpis stronMobilna wersja serwisu

Strona główna » Zarząd Portu » Oferty pracy » Specjalista ds. zamówień i administracji

Specjalista ds. zamówień i administracji

Specjalista ds. zakupów i gospodarki magazynowej

Specjalista ds. controllingu i analiz

22.02.2018

Zarząd ZMPG S.A. poszukuje pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

  • nadzór nad realizacją zamówień określonych asortymentem, zgłaszanie interwencji, składanie zapotrzebowań, rozliczanie i składanie reklamacji - sprawowanie nadzoru nad współpracą z podmiotami zewnętrznymi
  • przyjmowanie zapotrzebowań wewnętrznych,
  • prowadzenie rejestrów, zlecanie i zamawianie realizacji,
  • rejestr procesów zleceń i realizacji oraz rozliczeń w dokumentacji i w systemach informatycznych firmy,
  • przygotowywanie umów z nowymi dostawcami usług telekomunikacyjnych,
  • przeprowadzanie analiz rynkowych w celu pozyskania atrakcyjnych warunków współpracy,

Wymagania:

  • min. pięcioletnie doświadczenie zawodowe w obszarze administracji lub obsługi klienta,
  • znajomość rozwiązań telekomunikacyjnych w nowoczesnych przedsiębiorstwach,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego,
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista,
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • narzędzia niezbędne do pracy.
  • pracę w stabilnej firmie i dobrej atmosferze
  • możliwość awansu zawodowego
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, karta MultiSport, opieka medyczna).
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów (CV i list motywacyjny)
w terminie do 15.03.2018 r. na adres:

rekrutacja@portgdansk.pl

(aplikacje nadesłane na inne adresy nie będą rozpatrywane)

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zamkniętej 18 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016r., poz. 922 t. j. z póżn. zm.)".

ZMPG S.A. zastrzega sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Cofnij