Korzystamy z plików cookies w celu utrzymania sesji, zapamiętania ustawień, statystyk i popularyzacji w serwisach społecznościowych. Cookies można zarządzać w ustawieniach przeglądarki - więcej.
  Port Gdańsk
English  Russian  Chinese

Facebook
LinkedIn
Twitter
Instagram
DrukujRSSSpis stronMobilna wersja serwisu
Koronawirus - informacje

 

Strona główna » Wydarzenia » Uroczystość plenerowa dla mieszkańców w Porcie Gdańsk

Wizyta Europejskiego Koordynatora Korytarza Bazowego Bałtyk-Adriatyk
13.07.2015

Nowe stanowisko statkowe do obsługi paliw płynnych w Porcie Gdańsk
30.06.2015

Fotorelacja z uroczystości plenerowej na Falochronie Zachodnim
29.06.2015

Uroczystość plenerowa dla mieszkańców w Porcie Gdańsk
24.06.2015

Alians G6 rozpoczyna zawinięcia do Gdańska
23.06.2015

Port Gdańsk zagłębiem logistycznym branży FMCG
29.05.2015

Sezon wycieczkowy w Porcie Gdańsk rozpoczęty
28.05.2015

Lista
 
 
Facebook
LinkedIn
Twitter

Uroczystość plenerowa dla mieszkańców w Porcie Gdańsk

24.06.2015

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA ma przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców, sympatyków portu oraz wielbicieli morskich przygód, na imprezę plenerową , która odbędzie się w najbliższą sobotę, 27 czerwca o godzinie 10.30 w okolicach nabrzeża WOC I, tuż u wejścia do portu.

Wydarzenie uświetniające uroczyste przekazanie Falochronu Zachodniego w ręce władz miasta i lokalnej społeczności, to kolejny krok portu skierowany do Gdańszczan, dla których port i jego unikatowe piękno nie jest obojętne.

Wszystkich tych, którzy pragną zobaczyć port z innej perspektywy, serdecznie zapraszamy na uroczystość, na której każdy uczestnik znajdzie moc atrakcji. w tym m.in. prezentacje najnowocześniejszego sprzętu Straży Granicznej, służb strażackich i Policji, pokazy profesjonalnego ratownictwa wodnego oraz możliwość zwiedzenia jednostki szkoleniowej S/y Generał Zaruski.

Dla miłośników sportu przygotowano atrakcję specjalną - możliwość wzięcia czynnego udziału w sparingu drużyny futbolu amerykańskiego.

Przy tej okazji nie zapomnieliśmy także o najmłodszych, na których czekać będzie pokaz baniek mydlanych, bajkowe malowanie twarzy oraz liczne konkursy z nagrodami.

Wydarzeniu towarzyszyć będą dźwięki muzyki szantowej granej na żywo.

Wszystkich zainteresowanych, chcących poczuć wyjątkowy klimat wydarzenia, serdecznie zapraszamy na uroczystość (wejście od strony parku w Brzeźnie, mapa poniżej), która potrwa do godziny 13.00.

 

 
Cofnij