Korzystamy z plików cookies w celu utrzymania sesji, zapamiętania ustawień, statystyk i popularyzacji w serwisach społecznościowych. Cookies można zarządzać w ustawieniach przeglądarki - więcej.
  Port Gdańsk
English  Russian  Chinese            

Facebook
LinkedIn
Twitter
Instagram
DrukujRSSSpis stronMobilna wersja serwisu

 

Strona główna » Żegluga » Cruise to Gdańsk » Transport pasażerów z nabrzeża

Atuty Portu Gdańsk

Nabrzeża dla statków pasażerskich

Transport pasażerów z nabrzeża

Polityka cenowa

Port Gdańsk w organizacjach cruisowych

Statki awizowane na 2018 r.

Statystyka

Gdańsk i Pomorze - księga rekordów

Programy proponowanych wycieczek
 
 

Transport pasażerów z nabrzeża


Port Gdańsk w trosce o jakość obsługi ruchu turystycznego wprowadził specjalne udogodnienia dla turystów przybywających na pokładach statków pasażerskich. Na każdym z trzech nabrzeży turystom oferowany jest specjalny transport licencjonowany przez Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA. Turyści do dyspozycji mają taksówki, które gwarantują stały i z góry znany cennik usług, w zależności od preferowanej przez turystów destynacji. Takie rozwiązanie daje turystom pełną elastyczność sposobu spędzenia czasu w Gdańsku, wykorzystanie pobytu według własnego indywidualnie zaprojektowanego programu zwiedzania oraz komfort bezpieczeństwa niezmienności cen przejazdów po mieście i poza nim.

Na nabrzeżach, podczas postoju każdego statku, usytuowane są specjalne plansze z cennikiem usług transportowych pozwalające turystom precyzyjnie określić koszt przejazdu do wybranych lokalizacji.

 

 
Cofnij