Korzystamy z plików cookies w celu utrzymania sesji, zapamiętania ustawień, statystyk i popularyzacji w serwisach społecznościowych. Cookies można zarządzać w ustawieniach przeglądarki - więcej.
  Port Gdańsk
English  Russian  Chinese            

Facebook
LinkedIn
Twitter
Instagram
DrukujRSSSpis stronMobilna wersja serwisu

 

Strona główna » Żegluga » Cruise to Gdańsk » Port Gdańsk w organizacjach cruisowych

Atuty Portu Gdańsk

Nabrzeża dla statków pasażerskich

Transport pasażerów z nabrzeża

Polityka cenowa

Port Gdańsk w organizacjach cruisowych

Statki awizowane na 2018 r.

Statystyka

Gdańsk i Pomorze - księga rekordów

Programy proponowanych wycieczek
 
 

Port Gdańsk w organizacjach cruisowych


Jednym z celów Portu Gdańsk jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi statków i ruchu pasażerskiego w porcie oraz sprostanie oczekiwaniom zarówno turystów, jak i tour operatorów. Z tą myślą od kilku lat Port Gdańsk jest aktywnie zaangażowany w działalność międzynarodowych organizacji skupiających się na zagadnieniach związanych z branżą wycieczkową.
Jedną z takich organizacji jest Cruise Europe zrzeszająca ponad 100 portów europejskich z czterech regionów kontynentu: Islandia & Norwegia, Morze Bałtyckie, Wielka Brytania & Irlandia oraz zachodnie wybrzeże Europy.

Od roku 2011 Port Gdańsk jest również członkiem organizacji Cruise Baltic, skupiającej 28 portów i miast z dziesięciu krajów Europy Basenu Morza Bałtyckiego. Organizacja ma na celu popularyzowanie wśród turystów, armatorów i tour operatorów regionu Morza Bałtyckiego, jego atrakcji, piękna i walorów turystycznych.

 

 
Cofnij