Korzystamy z plików cookies w celu utrzymania sesji, zapamiętania ustawień, statystyk i popularyzacji w serwisach społecznościowych. Cookies można zarządzać w ustawieniach przeglądarki - więcej.
  Port GdańskKoronawirus - informacje
English  Russian  Chinese

Facebook
LinkedIn
Twitter
Instagram
DrukujRSSSpis stronMobilna wersja serwisu

 

Strona główna » Wydarzenia » TOP Menedżer Pomorza w Porcie Gdańsk

Kolejny krok ku użeglownieniu Wisły
07.03.2018

Port Centralny w Gdańsku coraz bliżej
06.03.2018

Minister Rybołówstwa Islandii z wizytą w Polsce
02.03.2018

TOP Menedżer Pomorza w Porcie Gdańsk
01.03.2018

Zmiany w zarządzie spółki Port Gdański Eksploatacja
21.02.2018

Port Gdańsk w budowie. Ruszają milionowe inwestycje
16.02.2018

Spacer po Porcie Gdańsk
06.02.2018

Lista
 
 
Facebook
LinkedIn
Twitter

TOP Menedżer Pomorza w Porcie Gdańsk

01.03.2018

Adam Żołnowski, wiceprezes DCT Gdańsk, został laureatem 16. edycji konkursu TOP Menedżer Pomorza. W kapitule konkursowej zasiedli przedstawiciele świata biznesu różnych branż, zdaniem których to właśnie DCT w Porcie Gdańsk ma najlepszego menedżera w regionie.

Po raz 16. Zebrała się kapituła konkursu TOP Menedżer Pomorza. Plebiscyt organizowany jest przez redakcję "Dziennika Bałtyckiego". Na liście nominowanych znalazło się 16 osób, uznanych za najlepszych menedżerów na Pomorzu. Laureatem konkursu został Adam Żołnowski, wiceprezes DCT Gdańsk.

- Ogromne gratulacje dla prezesa Żołnowskiego za zdobycie tytułu. Port Gdańsk może się pochwalić aż dwoma nazwiskami na liście nominowanych, a to pokazuje, że świat biznesu coraz bardziej nas docenia. DCT Gdańsk rozwija się w zawrotnym tempie, ma ambitne plany rozwojowe i jest to zasługa m.in. właśnie Adama Żołnowskiego. Oby tak dalej, bo każdy sukces DCT jest sukcesem całego Portu - mówi Łukasz Greinke, Prezes Zarządu Morskiego Portu Gdańsk, który także został nominowany do prestiżowego tytułu.

Jak pisze "Dziennik Bałtycki": "Członkowie kapituły musieli uporać się z nie lada wyzwaniem. Wybór nie był łatwy. Tegoroczni finaliści reprezentują szeroki przekrój branż, od nowych technologii, po transport, energie czy służbę zdrowia. Wszyscy mają sukcesy godne statuetki. - Nominowani do tytułu mogą pochwalić się wyjątkowymi osiągnięciami - jednogłośnie twierdzili członkowie kapituły".

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!Kontakt dla mediów:
Agata Kupracz
Rzecznik Prasowy
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
(+48) 605 640 012
agata.kupracz@portgdansk.pl

 

 
Cofnij