Korzystamy z plików cookies w celu utrzymania sesji, zapamiętania ustawień, statystyk i popularyzacji w serwisach społecznościowych. Cookies można zarządzać w ustawieniach przeglądarki - więcej.
  Port Gdańsk
English  Russian  Chinese

Facebook
LinkedIn
Twitter
Instagram
DrukujRSSSpis stronMobilna wersja serwisu
Koronawirus - informacje

 

Strona główna » Wydarzenia » Spotkanie z kontrahentami Portu Gdańsk

Dwa 100-tysięczniki jednocześnie
22.12.2003

II Regionalna Sesja ECOPORTS w Gdańsku
15.12.2003

Gigant w Porcie Północnym
28.11.2003

Spotkanie z kontrahentami Portu Gdańsk
27.11.2003

Konferencja Porty Morskie 2003
26.11.2003

Targi Seatrade Europe w Hamburgu
19.11.2003

Minister Transportu Wielkiej Brytanii w Porcie Gdańskim
06.11.2003

Lista
 
 
Facebook
LinkedIn
Twitter

Spotkanie kontrahentów Portu Gdańskiego

27.11.2003

W piątek 21 listopada br. w szacownych salach Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku odbyło się spotkanie kontrahentów Portu Gdańskiego. Ta wieloletnia tradycja stwarza możliwość podziękowania tym wszystkim, których codzienna współpraca kształtuje wizerunek Portu Gdańskiego.

Ponad czterystu gości witali przedstawiciele Zarządu ZMPG SA, z prezesem Andrzejem Kasprzakiem na czele oraz pozostałych firm sponsorujących spotkanie. Uroczyste spotkanie zaszczycili swoją obecnością m.in. podsekretarz w Ministerstwie Skarbu Państwa Ignacy Bochenek, podsekretarz stanu ds. gospodarki morskiej i transportu drogowego w Ministerstwie Infrastruktury Witold Górski, Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska, posłowie i senatorowie do Sejmu i Senatu RP, przedstawiciele spółek portowych, firm i organizacji współpracujących z Portem Gdańskim oraz dziennikarze prasy, radia i telewizji.

Andrzej Kasprzak witając gości wyraził zadowolenie z wyników osiąganych przez Port Gdański w kończącym się roku. Dotyczy to zarówno poziomu przeładunków - w 2003 r. Port Gdański po raz pierwszy od wielu lat przekroczy barierę 20 mln ton przeładowanych towarów, jak również realizacji planów rozwojowych.

Prezes Kasprzak podziękował kontrahentom Portu Gdańskiego za współpracę, przedstawicielom ministerstw i gminy Gdańsk za wsparcie w podejmowanych przedsięwzięciach, życząc zarazem wszystkim dalszego rozwoju współpracy.

Przez wiele godzin trwały kuluarowe rozmowy przedstawicieli gospodarki morskiej, świadczące o dużej integracji środowiska.

Spotkanie umiliły recital Rudiego Schubertha, a także gala wodna na wodach Motławy, w wykonaniu portowej jednostki pożarniczej.

 

 
Cofnij