Korzystamy z plików cookies w celu utrzymania sesji, zapamiętania ustawień, statystyk i popularyzacji w serwisach społecznościowych. Cookies można zarządzać w ustawieniach przeglądarki - więcej.
  Port Gdańsk
English  Russian  Chinese

Facebook
LinkedIn
Twitter
Instagram
DrukujRSSSpis stronMobilna wersja serwisu
Koronawirus - informacje

 

Strona główna » Wydarzenia » Spotkanie z kontrahentami Portu Gdańsk

O infrastrukturze w Porcie Gdańsk
13.12.2004

Rekordowe wyniki przeładunków w Porcie Gdańsk
02.12.2004

Graniczny posterunek kontroli weterynaryjnej
30.11.2004

Spotkanie z kontrahentami Portu Gdańsk
23.11.2004

Ekspedycja PAMIR 2004
18.11.2004

"Yeoman Bontrup" w Porcie Gdańskim
16.11.2004

Nowa jednostka ro-ro w serwisie "PolBridge"
05.11.2004

Lista
 
 
Facebook
LinkedIn
Twitter

Spotkanie kontrahentów Portu Gdańsk

23.11.2004

W piątek 19 listopada br. odbyło się tradycyjne, doroczne spotkanie kontrahentów Portu Gdańsk zorganizowane przez Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA przy współudziale spółek: PG Eksploatacja, Naftoport, Chemiki, Port Północny, WUŻ, Rezerwa, Baltic Malt, GTK, Solidus oraz PRCiP.

Miejscem spotkania jak zwykle były gościnne sale Centralnego Muzeum Morskiego, jednak tym razem towarzyszyły mu wystrój i atmosfera nawiązujące do Stanów Zjednoczonych z lat 20 i 30 ubiegłego wieku. O odpowiedni nastrój zadbała też znakomita oprawa muzyczna w wykonaniu Jurek Detko Band. Atrakcją wieczoru był pokaz sztucznych ogni w nocnej scenerii Motławy i Żurawia oraz gala wodna w wykonaniu jednostki "Strażak 4" Morskiej Straży Pożarniczo-Ratowniczej z Portu Gdańsk.

Licznie przybyłych gości, choć niektórych wyraźnie spóźnionych ze względu na nagły atak zimy, który sparaliżował Trójmiasto, powitał Andrzej Kasprzak, Prezes Zarządu ZMP Gdańsk SA. Zaproszenie na spotkanie przyjęli przedstawiciele administracji i instytucji rządowych, wojewódzkich i miejskich, reprezentanci firm współpracujących z portem, spółek portowych oraz mediów. Dziękując za przybycie pan Andrzej Kasprzak podkreślił, że kolejny dobry rok dla Portu Gdańsk to efekt nie tylko pracy jego załogi, ale także dobrej współpracy z kontrahentami i przyjaciółmi portu, zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi. Uznając rok 2004 za znaczący na drodze do uniwersalizacji Portu Gdańsk, jego modernizacji, rozbudowy i rozwoju, pan Andrzej Kasprzak wyraził przekonanie, że tak dobrze układająca się współpraca z kontrahentami będzie się dynamicznie rozwijała również w nadchodzących latach.

 

 
Cofnij