Korzystamy z plików cookies w celu utrzymania sesji, zapamiętania ustawień, statystyk i popularyzacji w serwisach społecznościowych. Cookies można zarządzać w ustawieniach przeglądarki - więcej.
  Port Gdańsk
English  Russian  Chinese

Facebook
LinkedIn
Twitter
Instagram
DrukujRSSSpis stronMobilna wersja serwisu
Koronawirus - informacje

 

Strona główna » Wydarzenia » Spotkanie z kontrahentami

Z Gdańska do Nynashämn dwoma promami
16.01.2007

Gazoport - konferencja prasowa w Zarządzie Morskiego Portu Gdańsk SA
21.12.2006

Pierwszy żeglarz Rzeczpospolitej w Porcie Gdańskim
21.12.2006

Spotkanie z kontrahentami
19.12.2006

Trasa Sucharskiego - porozumienie ZMPG SA i miasta Gdańsk
07.12.2006

GTK przekroczył ubiegłoroczny poziom przeładunków
24.11.2006

Marian Leszek Świtek wiceprezesem Zarządu ZMPG SA
23.11.2006

Lista
 
 
Facebook
LinkedIn
Twitter

Spotkanie z kontrahentami

19.12.2006

Jak co roku w okresie przedświątecznym Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA zaprosił szerokie grono przyjaciół Portu Gdańskiego na spotkanie w gościnnych salach Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku. Tradycyjnie już goście nie zawiedli i w sobotę 16 grudnia br. licznie stawili się uczestnicząc w wieczorze zatytułowanym "Transylwania - wieczór u Hrabiego". Wśród gości nie zabrakła przedstawicieli kół poselskich, rządowych, władz miasta i oczywiście firm reprezentujących szeroko rozumianą gospodarkę morską.

Prezes Stanisław Cora dziękując gościom za przybycie na spotkanie, podkreślił znaczenie i wartość wspólnej działalności przedstawicieli portu i jego kontrahentów szczególnie obecnie, w dobie intensywnego rozwoju portu. Prezes S. Cora wyraził także przekonanie o potrzebie rozwoju współpracy w przyszłości z korzyścią zarówno dla portu, jak i jego kontrahentów.

Do późnych godzin nocnych goście spędzili czas na rozmowach, przy suto zastawionych stołach, a czas umilała muzyka i występy taneczne. Podczas spotkania zorganizowana została aukcja obrazu prezentującego Port Gdański, a środki uzyskane ze sprzedaży tego obrazu przekazane zostały na rzecz Fundacji Pan Władek, która niesie pomoc najuboższym.

Doroczne spotkanie było także okazją do złożenia życzeń świątecznych w gronie ludzi na co dzień związanych z Portem Gdańskim.

 Opublikuj ten artykuł


 
Cofnij