Korzystamy z plików cookies w celu utrzymania sesji, zapamiętania ustawień, statystyk i popularyzacji w serwisach społecznościowych. Cookies można zarządzać w ustawieniach przeglądarki - więcej.
  Port Gdańsk
English  Russian  Chinese

Facebook
LinkedIn
Twitter
Instagram
DrukujRSSSpis stronMobilna wersja serwisu
Koronawirus - informacje

 

Strona główna » Wydarzenia » Spotkanie z kontrahentami Portu Gdańsk

60 tys. TEU na Gdańskim Terminalu Kontenerowym
25.11.2005

Eksperci Komisji Europejskiej z wizytą w Porcie Gdańsk
24.11.2005

Podpisanie pierwszej umowy realizacyjnej w ramach SPO-T
22.11.2005

Spotkanie z kontrahentami Portu Gdańsk
22.11.2005

Odnowione strony Portu Gdańsk
07.11.2005

Uroczyste rozpoczęcie budowy terminalu kontenerowego
26.10.2005

Wizyta przedstawicieli Portu Hamburg
26.10.2005

Lista
 
 
Facebook
LinkedIn
Twitter

Spotkanie z kontrahentami Portu Gdańsk

22.11.2005

W piątek 18 listopada 2005 roku w salach Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku odbyło się tradycyjne spotkanie z kontrahentami Portu Gdańsk. Ten sympatyczny zwyczaj związany z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia i z Nowym Rokiem zgromadził jak zwykle wielu gości. Zaproszenie przyjęło ponad 500 osób, wśród nich prezydent Gdańska Paweł Adamowicz oraz pani poseł Hanna Foltyn-Kubicka.

Tym razem spotkanie przebiegało pod hasłem "Havana Club". Klimat tworzyła bogata scenografia nawiązująca do lat 40. - od starych samochodów, przez wystrój pomieszczeń i stroje obsługi, po muzykę w wykonaniu zespołu "Ferreiro Orchestra". Atrakcją wieczoru był Jose Torres, który wystąpił ze swoim zespołem oraz pokaz tańca w wykonaniu grupy "Girls from Kabanos". Całość urozmaiciły pokazy sztucznych ogni i gala wodna w wykonaniu jednostki strażackiej z Portu Gdańsk.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, nic więc dziwnego, że uczestnicy bawili się w gościnnych salach Centralnego Muzeum Morskiego przez wiele godzin.

 Opublikuj ten artykuł


 
Cofnij