Korzystamy z plików cookies w celu utrzymania sesji, zapamiętania ustawień, statystyk i popularyzacji w serwisach społecznościowych. Cookies można zarządzać w ustawieniach przeglądarki - więcej.
  Port GdańskKoronawirus - informacje
English  Russian  Chinese

Facebook
LinkedIn
Twitter
Instagram
DrukujRSSSpis stronMobilna wersja serwisu

 

Strona główna » Wydarzenia » SOPG - Firma z przyszłością 2009

Wizyta doradcy francuskiej misji ekonomicznej
14.12.2009

Port Ningbo-Daxie z wizytą w Porcie Gdańsk
02.12.2009

Plan przeładunków Portu Gdańsk na rok 2009 wykonany!
23.11.2009

SOPG - Firma z przyszłością 2009
20.11.2009

Port Gdańsk w... Rotterdamie
13.11.2009

Dobre trzy kwartały w Porcie Gdańsk
30.10.2009

Port Sztokholm z wizytą w Porcie Gdańsk
28.10.2009

Lista
 
 
Facebook
LinkedIn
Twitter

Straż Ochrony Portu Gdańsk - "Firma z Przyszłością" roku 2009

20.11.2009

Ponad 70 przedsiębiorstw rywalizowało tym razem o honor tytułu "Firma z Przyszłością". Konkurs, mający kilkunastoletnią tradycję - bo kontynuuje ideę pomorskiej edycji "Firmy z Jakością" - organizowany jest pod patronatem pomorskich Wojewody i Marszałka oraz Prezydenta Gdańska. Laur zwycięstwa w kategorii "Firmy Duże" przyznano 14 listopada Straży Ochrony Portu Gdańsk - Spółce, której stuprocentowym udziałowcem jest ZMPG SA

Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Gdańsku, prowadząca nominacje i tworząca strategię wspierania rzetelnych firm, zrzesza blisko 2 700 przedsiębiorstw. Działania promocyjne, szkolenia zawodowe i stymulowanie innowacyjności, wreszcie - wyróżnianie najlepszych są skutecznymi elementami programu zwiększającego konkurencyjność polskiej oferty na rynkach Unii Europejskiej. Statuetka przyznana SOP Gdańsk Spółce z o.o. nie tylko zatem symbolicznie potwierdza markę tej Firmy, ale i dobrze rysuje jej perspektywy.

Dwuosobowy Zarząd - prezesi Antoni Rudoman i Witold Rytlewski zgodnie przyznają, że przejrzyste prowadzenie firmy i stosowanie najwyższych standardów biznesowego partnerstwa budzi zaufanie klientów, bo gwarantuje rzetelność i wysoką jakość usług SOPG. I nie jest to kokieteria. Taka ocena wynika z potencjału doświadczeń budowanych 65 lat. SOPG zaistniał bowiem w 1945 roku, wraz z uruchomienie gdańskiego portu. Na niezwykle trudnym, konkurencyjnym rynku gdańska firma wyróżnia się trwałością i stabilnością starannie dobieranej załogi. Aż 97% spośród 300 pracowników stanowi grupa operacyjna z licencjami I i II stopnia. Perfekcyjna znajomość terenów portowych i dzielnic przyległych, usytuowanie stałych patroli po obu stronach kanału Martwej Wisły daje gwarancję błyskawicznej i skutecznej reakcji na znacznym obszarze Gdańska. Stosowanie najnowszych technologii, ścisła współpraca ze Strażą Graniczną, Policją i Służbą Celną są atutami nie do pokonania. Na co dzień SOPG zajmuje się ochroną portu, w tym obiektów o szczególnym znaczeniu dla bezpieczeństwa kraju: Portu Północnego, Bazy Paliw, Wolnego Obszaru Celnego, Terminala Kontenerowego, ale także świadczy usługi na rzecz osób i podmiotów zewnętrznych. Nie sposób przecenić zatem stosowanie przez SOPG wiodących systemów zarządzania jakością ISO 9001:2001 zgodnych z AQAP 2110:2003 i certyfikatami NATO. Właśnie nowoczesne zarządzanie biznesem dzisiaj tworzy gwarancję dobrego jutra - przyszłości firmy.

 Opublikuj ten artykuł


 
Cofnij