Korzystamy z plików cookies w celu utrzymania sesji, zapamiętania ustawień, statystyk i popularyzacji w serwisach społecznościowych. Cookies można zarządzać w ustawieniach przeglądarki - więcej.
  Port Gdańsk
English  Russian  Chinese

Facebook
LinkedIn
Twitter
Instagram
DrukujRSSSpis stronMobilna wersja serwisu
Koronawirus - informacje

 

Strona główna » Wydarzenia » Coroczne spotkanie z kontrahentami Portu Gdańsk

Wzrost zawinięć samochodowców
17.01.2008

Port Gdańsk granicą strefy Schengen
21.12.2007

Wizyta delegacji z Odessy
17.12.2007

Coroczne spotkanie z kontrahentami Portu Gdańsk
04.12.2007

GTK znów rekordowy
13.11.2007

Samochodowiec "Fidelio" w Porcie Gdańsk
29.10.2007

Konferencja prasowa - "Port Gdańsk - XXI wiek"
10.10.2007

Lista
 
 
Facebook
LinkedIn
Twitter

Coroczne spotkanie z kontrahentami Portu Gdańsk

04.12.2007

Podobnie jak w ubiegłych latach, także i w tym roku Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA, przy współudziale portowych spółek, zaprosił przyjaciół gdańskiego portu na uroczysty wieczór w salach Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku. Spotkanie odbyło się 30 listopada pod hasłem "Piraci z Karaibów". Jak zawsze zaproszenie przyjęli liczni, znakomici goście związani z gospodarką morską reprezentujący władze centralne i lokalne, koła poselskie, środowiska naukowe oraz wielką liczbę firm na co dzień ściśle współpracujących z Portem Gdańsk.

Prezes Zarządu ZMPG SA dr Stanisław Cora w swoim powitalnym przemówieniu nawiązał do ogłoszonej niedawno nowej strategii rozwoju Portu Gdańsk. W salach muzeum goście mogli obejrzeć mapy i wizualizacje ilustrujące projekty inwestycyjne, o których mówił prezes Cora.

Spotkanie obfitowało w wiele atrakcji, nie tylko kulinarnych. Tradycyjnie odbyła się aukcja charytatywna na rzecz fundacji "Pan Władek". Nie zabrakło konkursów z nagrodami i gier. Wieczór umilały występy tancerek oraz koncert gwiazdy muzyki rozrywkowej - zespołu Leszcze.

Wspólnie spędzony wieczór był okazją do podziękowania kontrahentom Portu Gdańsk za rok udanej współpracy oraz do wielu rozmów o charakterze zarówno biznesowym, jak i towarzyskim. Opublikuj ten artykuł


 
Cofnij