Ten materiał pochodzi z serwisu www.portgdansk.pl
Strona znajduje się pod adresem http://www.portgdansk.pl/wydarzenia/baltexpo-2007


BALTEXPO 2007

Facebook
LinkedIn
Twitter

BALTEXPO 2007

27.08.2007

W dniach 4-6 września w gdańskiej hali "Olivia" odbędzie się 14 edycja Międzynarodowych Targów Morskich BALEXPO 2007. BALTEXPO to czwarta co do wielkości wystawa przemysłu stoczniowego na świecie oraz centralna impreza sektora morskiego w Polsce.

Patronat honorowy nad targami objęli minister gospodarki, minister gospodarki morskiej, wojewoda pomorski, prezydent Miasta Gdańska i Agencja Rozwoju Przemysłu SA.

Szeroki zakres tematyczny targów obejmuje m.in.: budownictwo okrętowe, naprawy i remonty statków, wyposażenie statków, sprzęt pokładowy, porty i usługi portowe, terminale, sprzęt do obsługi ładunków, linie żeglugowe, usługi morskie i portowe, wydawnictwa morskie i towarzystwa klasyfikacyjne.

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie posiadał wspólne stoisko z Miastem Gdańsk, na którym prezentowana będzie kompleksowa oferta, w tym realizowane i planowane inwestycje miejskie i portowe.

Tradycyjnie podczas trwania targów przyznawana jest nagroda w konkursie "Złotej Kotwicy". Celem konkursu jest wyróżnienie takich produktów i usług prezentowanych podczas BALTEXPO 2007, które odznaczają się szczególnymi walorami jakościowymi.

Uroczyste otwarcie targów odbędzie się 4 września br. o godz. 10:00. Targi można odwiedzać w godz. 10:00-17:00 w dniach 4 i 5 września oraz w godz. 10:00-14:00 w dniu 6 września. Zapraszamy na wspólne stoisko ZMPG SA i Miasta Gdańsk - numer stoiska 3.51.www.portgdansk.pl
© Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA